facebook
^Powróć do góry

 • 1 „Im więcej kto opuszczony z tym większą miłością służyć mu trzeba, bo samego Pana Jezusa w osobie tego ubogiego ratujemy.”
  / Święty Brat Albert /
 • 2 „Nie chcę pociechy ani nieba, pogardzam potępieniem. Chcę cierpieć z Ukochanym, Chrystusem się karmię. On we mnie żyje, nie mogę czynić ani chcieć inaczej niż On. Święty, Święty, Święty.”
  / Święty Brat Albert /
 • 3 „Krzyż jest tajemnicą, wymaga wiary. Krzyż jest światłem, które oświeca umysł, szczęśliwy kto mu odda serce i dostanie łaskę miłowania.”
  / Święty Brat Albert /
 • 4 „Jaka modlitwa taka doskonałość, jaka modlitwa taki cały dzień. Na darmo usiłujemy postąpić przez inne środki, inne praktyki, inną drogą. Modlitwa jest warunkiem nawracania dusz. Bez modlitwy nie uda się wytrwać w powołaniu.”
  / Święty Brat Albert /
 • 5 „Powinno się być dobrym jak chleb; powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny.”
  / Święty Brat Albert /

  
  

4. NIEDZIELA WIELKANOCNA „B” - 22.04.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza Zjazdu Tydzień Modlitwa o powołania do biura w Kościele. Modlimy się za kapłanów, siostry zakonne z naszej parafii, proboszczów i wikariuszy pracujących w naszej wspólnocie, a także nowych pomysłów. 

Po Mszy św. o godz. 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, ao godz. 17.30 modlitwa różańcowa o dar nowych powołań.

W poniedziałek wypada uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, patrona Polski. Mamy Środę znaków święto św. Marka Ewangelisty.

Katechezy Przedmałżeńskie w parafii św. Jana z Dukli w Przemyślu rozpoczęłaną się 7 maja o godz. 19,00. Zapisy wrosta kursu.

Dziękujemy parafianom z I klatki bloku nr 23 przy ul. Rogozińskiego za pośrednictwem na żądanie i wystrój świątyni. Teraz należy o rodzimym parafianie z II klatki bloku nr 23 przy ul. Rogozińskiego.

W dniach od 28-29 kwietnia w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu odbędzie się XVII Międzynarodowego Warsztaty Muzyki Gospel. Koncert Finałowy odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia o godz. 18.00.

Zachęcamy serdecznie do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jako bezpłatny Adhortacja Papieża Franciszka "Gaudete et exsultate" - o świętości w świecie współczesnym.